Sonpeygamber.info
Güncel
 

Sonpeygamber.info'yu Kütüphanenize Taşıyın

ImageKurulduğu günden bu yana Hz. Peygamber'i en sağlıklı bilgiler ışığında tüm dünyaya tanıtmak için çalışmalarını internet ortamında sürdüren Sonpeygamber.info'nun ilk yazılı yayın çalışması Almanak 2008 raflardaki yerini aldı.

Sonpeygamber.info tarafından gerçekleştirilen faaliyetlerin bir özetinin sunulduğu Almanak 2008 ayrıca dolu dolu bir içerikle okurlarının ilgisine sunuldu.

Sonpeygamber.info yazarlarının yazılarından bir seçkinin de bulunduğu kitap büyük bir titizlikle hazırlanan "Hz. Muhammed (sav) Kimdir?", "Hz. Peygamber'in Hayatı (Siyer)",  "Hz. Peygamber Devri Kronolojisi" gibi bölümleriyle de ansiklopedik ve pratik bilgi ihtiyacını karşılayacak önemli bir kaynak eser niteliği taşıyor. Diğer yanda Türk edebiyatının usta kalemlerinin eserleri arasından yapılan naat seçkisi de küçük bir antoloji olarak Almanak 2008 sayfaları arasında yer alıyor ve Sonpeygamber.info Çocuk Sayfası'nın renkli karakterleri de neşeli yüzleriyle kitabı süslüyor.

Musikiden edebiyata, mimariden klasik sanatlara dek asırlardır sınırsız bir zenginlik içerisinde müminler tarafından yaşatılan Hz. Peygamber'i aklî ve ilmî bir zeminde ele alma amacıyla yayın faaliyetlerini sürdüren ve bunu internet yayıncılığı vizyonundan öteye taşımayı amaçlayan Sonpeygamber.info Almanak 2008 ile okurlarıyla arasında yeni pencereler açmak istiyor.

Sonpeygamber.info Almanak 2008 talepleriniz için info@sonpeygamber.info Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır   adresinden, ayrıca hafta içi  09:00-18:00 ve cumartesi 10:00-15:00  saatleri arasında 0216 310 30 39 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

SONPEYGAMBER.İNFO  ALMANAK 2008'DEN SAYFALAR

Image
Image
Image
Image


 

Yorumlar

 
Bu yazıya henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapmak için tıklayın.