Kullanım Koşulları

 

Sonpeygamber.info Web Portalı Kullanım Koşulları

 1. Sonpeygamber.info web portalının tüzel kişiliği Meridyen Destek Derneği’ne aittir. Portalla ilgili her türlü resmî ve hukuki konuda Meridyen Destek Derneği yetkilidir.
 2. Sonpeygamber.info web portalı içeriği, alanında uzman akademisyenlerin çalışmaları ile oluşturulmuş, ilmî bir zemine dayanmaktadır.
 3. Daha önce başka yerlerde yayınlanmış olan yazılara kaynak belirtilerek sitede yer verilebilir.
 4. Yazıların içeriğinden yazarları sorumludur.
 5. Sonpeygamber.info web portalında yer alan yazılar kaynak gösterilmeden ve izinsiz olarak kullanılamaz.
 6. Sonpeygamber.info web portalında yer alan multimedya (sesli ve görsel) içerikler hiçbir şekilde alıntılanamaz. (Özel kullanım için yazılı izin talebinde bulunulmalıdır.)
 7. Siteye gelen sorular "Uzmanına Sor" köşesinde ilgili sorumlu-uzman kişi tarafından cevaplanır. Cevaplara Sonpeygamber.info’nun herhangi bir katkısı/müdahalesi olmaz.
 8. Sitedeki duyuruların içeriğinden Sonpeygamber.info sorumlu değildir.  Duyurular yalnızca haber amacı taşır.
 9. Sayfada yer alan linkler ayrı bir pencerede açılır. Harici linklerin içeriklerinden Sonpeygamber.info sorumlu değildir.
 10. Sonpeygamber.info web portalının görsel tasarımı özel olarak yaptırılmıştır. Sayfanın görsel tasarımı başka hiçbir dijital platformda kopyalanamaz, taklit edilemez.
 11. Sonpeygamber.info web portalı 5651 sayılı BİLİŞİM ORTAMINDA YAPILAN YAYINLARIN DÜZENLENME KANUNU kapsamında gerekli yasal yükümlülükleri yerine getirir.

Günün Hadisi

عَنْ أَبِى هُرَيْرَةَ قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلى الله عليه وسلم : بِحَسْبِ امْرِئٍ مِنَ الشَّرِّ أَنْ يَحْقِرَ أَخَاهُ الْمُسْلِمَ
"Müslüman kardeşini hor görmesi kişiye kötülük olarak yeter." (Müslim, Birr 32 v.d.)

Sonpeygamber.info'yu Takip Edin