Sonpeygamber.info
Sonpeygamber.info Etkinlikleri
 

Hadis ve Sirete Hizmet Onur Ödülü Merhum İbrahim Canan'ın

Meridyen Derneği tarafından Sonpeygamber.info projesi kapsamında, hayatını Hz. Peygamber'i anlatmaya adamış kimselere vefa duygularını dile getirmek amacıyla gerçekleştirilmekte olan ve bu yıl üçüncüsü takdim edilen Hadis ve Sirete Hizmet Onur Ödülü'nün bu yılki sahibi 11 Nisan 2010 Pazar günü Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, Vatikan Türk Büyükelçisi Prof. Dr. Kenan Gürsoy ve çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı bir törenle açıklandı.

Geçtiğimiz yıllarda Prof. Dr. Yaşar Kandemir ve Prof. Dr. İsmail Lütfi Çakan'a layık görülen ödül bu yıl, Sonpeygamber.info web portalı okurlarının büyük bir çoğunluğunun oylarıyla 14 Ekim 2009 günü geçirdiği elim bir trafik kazası sonucu ebedî âleme göç eden ve pek çoğumuzun eserleriyle kendisini yakından tanıdığımız Prof. Dr. İbrahim Canan'a layık görüldü.

Sonpeygamber.info okurlarının büyük bir vefa örneği gösterdiği Prof. Dr. İbrahim Canan'ın ödülü eşi Zarife Canan'a Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu tarafından takdim edildi.

 

Yorumlar

 
Bu yazıya henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapmak için tıklayın.