Sonpeygamber.info
Kitaplık
 

Seçkin Eserlerle Dolu Sonpeygamber.info Almanak 2012 Raflarda

Kurulduğu günden bu yana Hz. Peygamber'i tüm dünyaya en sağlıklı bilgiler ışığında, estetik ve entelektüel bir anlayışla tanıtmak için çalışmalarını sürdüren Sonpeygamber.info Web Portalı, yazılı yayın çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. İlki 2008 yılında okurlarla buluşan Sonpeygamber.info Almanak çalışmalarının, 2012 yılı faaliyetlerini içeren dördüncüsü raflarda yerini aldı.

Sonpeygamber.info’nun bir yıllık yayın ve faaliyet özetlerinin yer aldığı Almanak 2012 okurların karşısına zengin bir içerikle çıkıyor.

Bu yıl, “Peygamber'in Aynaları: Sahabeler“ eksenli özel bir bölüme de yer verilen almanak çalışmasında, konuyla ilgili kapsamlı ve kuşatıcı yazılar yer alıyor.

Eserde ayrıca Orhan Durgut'un Mekke ve Medine fotoğraflarından oluşan bir “Albüm” bulunuyor. Almanak 2012 okurlarımızı Orhan Durgut'un obejektifinden Hz. Peygamber'e evsahipliği yapan iki güzide şehre yolculuğa davet ediyor.

Musikiden edebiyata, mimariden klasik sanatlara dek asırlardır sınırsız bir zenginlik içerisinde müminler tarafından yaşatılan Hz. Peygamber'i aklî ve ilmî bir zeminde ele alma amacıyla yayın faaliyetlerini sürdüren ve bunu internet yayıncılığı vizyonundan öteye taşımayı amaçlayan Sonpeygamber.info Almanak 2012 ile okurlarıyla arasında yeni pencereler açmak istiyor.

Sonpeygamber.info Almanak 2012 talepleriniz için info@sonpeygamber.info adresinden, ayrıca hafta içi  09:00-18:00 saatleri arasında 0216 310 30 39 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

 

Yorumlar

 
ömer faruk tunçer
ömer faruk tunçer23.10.2013

slm aleyküm çalışmalarınızı tebbrik ediyorum.bir istirhamım olacak mümkünse sahabe efendilerimiz hakkındaki kitapları dijital ortamda arama motoru ile inceleyecek şekilde sunabilirmisiniz.şimdiden allah razı olsun yaptıklarınız ve yapacaklarınız için

23.10.2013