Sonpeygamber.info
Sonpeygamber.info Etkinlikleri
 

Sitemize MÜSİAD Fuarında Büyük İlgi

ImageSonpeygamber.info geçtiğimiz günlerde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Uluslar Arası MÜSİAD Fuarına katılarak bir dizi temaslarda bulundu. Fuar ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Sonpeygamber.info standı yurt içi ve yurt dışından çok sayıda misafiri ağırladı. 23-26 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen fuarda ziyaretçilerle portalımızın yayın amacı ve çalışmaları hakkında karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuldu.

Tunus'tan Güney Kore ve İngiltere'ye kadar çok sayıda farklı ülkeden etkinlik dolayısıyla CNR EXPO Fuar Merkezine gelen katılımcılar standımızda Sonpeygamber.info projesi hakkında detaylı bilgi aldılar. Bilgi alan ziyaretçilerin Sonpeygamber.info hakkında ortak kanaatleri, çatışma dilinin yaygınlık kazandığı şu günlerde böylesine sağduyulu bir çalışmanın son derece anlamlı olduğuydu.

Sonpeygamber.info'nun yakında yayına girecek olan Almanca sayfası www.derletzteprophet.info hakkında da tanıtım ve bilgilendirme çalışmalarının yapıldığı etkinlikte yurt dışından katılan konuklardan Fransızca, İspanyolca, Japonca ve Uygurca gibi birçok dilde yayın talebi geldi. Hz. Peygamber'i her yönüyle anlatma ve O'na duyulan sevgiyi yeni bir dille ifade etme amacıyla yola çıkan Sonpeygamber.info'nun bu tür isteklerle karşılaşması bizim için oldukça manidardı.

ImageYurt içinden fuara katılan ziyaretçilerin de yoğun ilgisiyle karşılaşan standımızda gösterime sunulan "Peygamber Aramızda" kısa filmi ve Alexander Rahbari'nin Çağrı film müziklerini yorumladığı Sonpeygamber.info özel konseri beğeniyle karşılandı.

CNR'da standımıza uğrayan ziyaretçilerin birçoğu da Sonpeygamber.info üyesi olarak ayrıldılar. Çocuk sayfamızın bu alandaki çok büyük bir boşluğu doldurduğu da katılımcı anne-babalar tarafından vurgulandı.

"Facebook Yerine Sonpeygamber.info"

"Artık Facebook yerine Sonpeygamber.info'da vakit geçireceğim..." Bu sözler MÜSİAD fuarında Sonpeygamber.info standını ziyaret ederek portalımız hakkında bilgi aldıktan sonra üye olan bir okurumuza ait. Okurumuz sözlerinin devamında kullanıcılara çok sayıda imkânı bir arada sunan internet ağının aynı zamanda bizleri kurmaca bir dünyayla karşı karşıya bıraktığını, böylesine bir ortamda Sonpeygamber.info gibi bir platformda vakit geçirmenin çok daha akıllıca olacağını dile getirdi.

Sonpeygamber.info'ya Büyük Destek

Sitemiz üye ve okurları arasına katılan çok sayıda ismin yanı sıra çeşitli konularda katkıda bulunmak istediklerini belirten birçok isim "Sonpeygamber.info Gönüllüsü" olmak istediklerini dile getirdiler.

Öte yandan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Prof. Dr. Ahmet Ağırakça, Doç Dr. Mustafa Özel, MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihat Vardan, MÜSİAD Eski Genel Başkanları Erol Yarar ve Ömer Bolat, Genç MÜSİAD Genel Başkanı Seyyid Mahmut Nebati ve yönetim kurulu heyeti, Hattat Ali Hüsrevoğlu ve çok sayıda sivil toplum örgütü yöneticisi Sonpeygamber.info standını ziyaret ederek çalışmalarımıza dair destek mesajlarını dile getirdiler.

 

Yorumlar

 
Bu yazıya henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapmak için tıklayın.