Sonpeygamber.info
Güncel
 

Camiler ve Din Görevlileri Haftası

Diyanet İşleri Başkanlığı her yıl Ekim ayının ilk haftasında kutlanan Camiler ve Din Görevlileri Haftası'nı bu yıl “Cami, Şehir ve Medeniyet” temasıyla duyurdu. Tema ile ilgili banner tasarımı desteği de istenen duyuru şu şekilde:

"Camilerimizi hayatın merkezine taşımak amacıyla Ekim ayının ilk haftası “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” olarak kutlanmaktadır. Hafta münasebetiyle düzenlenen etkinliklerle toplumsal bir farkındalık ve ortak bir bilinç oluşturulması hedeflenmektedir.

Haftanın bu yılki teması “Cami, Şehir ve Medeniyet” olarak belirlenmiştir. Bu temayla cami ve şehrin içiçeliği konusunda toplumda bir farkındalık oluşturmak, vatandaşlarımızın cami ile olan bağlarını güçlendirmek amaçlanmaktadır.

Bu itibarla temamızın ve “Camiler Haftası”nın duyurulması için Diyanet İşleri Başkanlığı'nca hazırlanan “Cami, Şehir ve Medeniyet” temalı banner tasarımlarını internet sitenizde yayınlayarak toplumda farkındalık oluşturulmasına katkı sağlayabilirsiniz.

İmkanlarınız ölçüsünde, dilediğiniz bannerı 1-15 Ekim tarihleri arasında yayınlayarak destek vermenizi bekliyor ve teşekkür ediyoruz.

Banner tasarımlarımız aşağıda dikkatinize sunulmuştur.

Size uygun olan banner çalışmasını sağ tıklayarak indirmenizi ve yayınlamanızı ve bu desteğinizi mail ile geri bildiriminizi rica ederiz."

Ayrıntılı bilgi ve banner desteği için tıklayın.

 

Yorumlar

 
Bu yazıya henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapmak için tıklayın.